ETS2 / 1.34 Güncellemesi

Euro Truck Simulator 2’nin yapımcısı olan SCS Software 8 Şubat tarihinde yaptığı duyuru ile oyunun 1.34 paketini yayınladığını ve içeriğinde neler olduğunu anlatan bir yazı yayınladı.

SCS Software firmanısından yapılan açıklamaya göre güncelleme genel bakımın yanı sıra yepyeni bir çekici de ETS2’ye eklendi.

İşte o yeni çekici: Man TGX Euro 6

8×4’e kadar 3 kabin ve 6 şasi çeşidi ile geliyor. Üstelik üç kabinin tümü de ağır hizmet(yük) şasisine uyumlu.

Bu çekici için birkaç yıl boyunca çalıştıklarını dile getiren firma, gecikmenin sebebini ise çekicinin(MAN TGX) bütün modellerinin eksiksiz ETS2’ye eklemek olduğunu açıkladılar.


American Truck Simulator içinde güncelleme geldi.
ATS için çok talep edilen kütük taşıma römorku(satın alınabilen) artık geldi.

Firma bu duyurusunda esprili bir dil ile ATS oyuncularına bir öneride bulundu.

Oregon’da orman yollarında büyük konvoylardan oluşan trafik olduğu raporunu aldık. Orman ürünleri taşımacılığı yapan şirketleri orada dikkatli olmaları konusunda uyarıyoruz. Alternatif bir rota olarak Nevada’ya kadar uzatılmış OR-140’ı önerebiliriz. Oregon’da sürüş yapmaktan hala endişe duyuyorsanız, tamamen yenilenen Tonopah şehrini ziyaret etmenizi öneririz.

SCS Software

Sizi Tonopah şehrine yönlendirmek istiyorlar çünkü yeni güncellemede artık Tonopah şehri yenilendi. Sonuç olarak ATS için gelen güncellemenin özeti şöyle:

Kütük taşıma römorku geldi
Tonopah şehri yenilendi
OR-140 adında yeni rota eklendi
Malheur Country için saat dilimi hatası düzeltildi (Oreon DLC dahilinde).
Çok sayıda harita hataları düzeltildi. Çevre görselleri iyileştirildi.
Keyfli sürüşler.