2.000.000 $ lık PUBG Mobile turnuvası

PUBG Mobile için yeni bir turnuva duyurusu yapıldı. Yaklaşık olarak 11 milyon TL ödüllü PUBG Mobile Turnası için geçtiğimiz günlerde bir duyuru yayınlayan yapımcı firma, ayrıca yarışmaya katılım için gerekli şartları da açıkladı.

PUBG Mobile turnuvası için kayıtlar başladı


Oyuncuları için sık sık turnuva ve etkinlik düzenleyen Çinli firma Tencent Games yeni projesi iki sezondan oluşacak PUBG Mobile Club Open 2019 için bir tanıtım videosu yayınladı. İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bahar sezonunda düzenlenen çeşitli savaşların ardından galip gelen oyuncular Temmuz 2019’da düzenlenecek olan dünya finali maçına katılmaya hak kazanacaklar. PMCO 2019 Güz sezonu için eleme maçları Ağustos 2019‘da başlayacak. Ağustos 2019′dan Aralık 2019’a kadar düzenlenen eleme maçlarında galip gelen oyuncular, bahar sezonunda olduğu gibi dünya finaline katılabilecekler. Bu turnuvada profesyonel ve yarı profesyonel oyuncuların yer alacağını da belirtelim. 10 farklı bölgeden yarışmaya katılacak olan oyuncular ise, galibiyetleri sonucu 2 milyon dolarlık ödül havuzundan da pay alabilecekler. 

 

Sizde yarışmaya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca PUBG Mobile turnuvası için gerekli olan şartları da hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

PUBG Mobile Club Open 2019 turnuvası için gerekli olan şartlar


– Katılımcıların bir Turnuvaya başlamadan önce ikamet ettiği ülkede erişkinlik yaşına ulaşmış olması, ayrıca derecelendirme kurulu ve mobil platform derecelendirme sistemleri tarafından belirlenen yaş sınırlandırmalarına uygun olması gerekir.

– Bir oyuncu ikamet ettiği ülkede yasal erişkinlik yaşının altındaysa, ancak Turnuva başlangıç tarihinde 16 yaşından büyükse (takvim yılına göre, doğumdan sonra en az 16 yıl yaşadıysa) ebeveyni veya yasal vasisinin rızasıyla katılım sağlayabilir.

– Tüm oyuncuların kayıt zamanında Platin kademesi ya da üzerine ulaşmış olması gerekir.

– Kayıt başvurusu yapıldıktan sonra Kadro Değişikliği yapılamaz.

– Takım Kadroları, en az 4 oyuncudan ya da biri yedek olmak üzere en çok 5 oyuncudan oluşmalıdır.

– Yedek oyuncular maç aralarında değiştirilebilir.

– Eleme Turu sonuçları oyun sonuçlarına göre hesaplanacaktır. Lütfen başarıyla kaydolduktan sonra aynı isimle bir Ekip kurmayı unutmayın.

– Takımın tüm iletişiminden sorumlu olacak bir Takım Kaptanı belirleyin.

– Tüm oyunlar ÜŞN Takımlı Modda oynanacak.

– Kazanan takımlar Dünya Finallerine katılım hakkı kazanacak.

– Kayıt süresi: 08.03.2019 03:00 – 18.03.2019 22:00